×
Advertisement
login

One atta Time

Want to help support the site and remove the ads? Become a patron via patreon or donate through paypal.
Reset Score Skip Problem
hide keyboard
Generate Results Printout
Correct 0 +1 Incorrect 0 +1 Score 0
Waiting on your teacher to grade.
COMPLETE!
Correct!
Incorrect
Assignment Complete
A fast food restaurant had 2 boxes of chicken nuggets for $3.62. A competing restaurant had 4 boxes of chicken fingers for $7.28. Which food has a higher unit price?
Check Answer ✔ Submit
×
Changes here will reset your score
I understand
Save
×
Name
Advertisement